YarınBizim platformuna hoş geldin.

Sabancı Topluluğu olarak, 2021 yılını sağlık çalışanlarına ve ailelerine odaklandığımız, onları desteklediğimiz bir yıl olarak belirledik ve YarınBizim Platformunu kurduk.

Hepimizin hayatında zorluk yaratan pandemi sürecinde, 11. ve 12. sınıf öğrencilerin kişisel ve akademik gelişimlerine katkı sağlayacak, bol içerikli ve interaktif bir platformda bir araya gelelim istedik. Bakın platformumuzda neler var:

Mentorluk Programı
Mentorluk Programı

11. veya 12. sınıf bir öğrenci (menti) ve bir Sabancı topluluğu çalışanı veya proje destekçisi (mentor), yapılandırılmış mentorluk buluşmalarında bir araya gelir. 5 seanstan oluşan yapılandırılmış program başlangıcında, menti ve mentorlar hazırlık eğitimine katılır ve program kapsamında mentiler mesleki hedeflerine göre en uygun mentor ile eşleştirilir.

Kişisel Gelişim Eğitimleri
Kişisel Gelişim Eğitimleri

Hedef belirlemeden stres yönetimine, özellikle 11. ve 12. sınıf öğrencilerinin en çok ihtiyaç duyduğu konuların eğitimleri konunun uzmanları tarafından verilir. İnteraktif yöntemlerin kullanılacağı eğitimler çevrimiçi ve canlı olarak yürütülür.

Sabancı Üniversitesi Kariyer Destek Programı
Sabancı Üniversitesi Kariyer Destek Programı

Sabancı Üniversitesi Kariyer Geliştirme ve Staj Ofisi işbirliği ile yürütülen program kapsamında, kariyer haritası planlamadan yurtdışında eğitim fırsatlarına kadar çeşitli konularda canlı eğitimler düzenlenir. Öte yandan, farklı alanlarda çalışan profesyoneller kariyer yolculuklarını, deneyimlerini ve mesleklerinin koşullarını paylaşır.

İlham Veren İsimler
İlham Veren İsimler

Alanlarında uzman profesyoneller, rol modeller ve konuşmacılar mentilerle çevrimiçi platformda bir araya gelerek bilgi ve deneyim paylaşımında bulunur.

Geliştiren İçerikler
Geliştiren İçerikler

Dijital güvenlikten toplumsal cinsiyete, spordan yemeğe kadar değişen hobi ve bilgi videoları yer alır.

Blog
Blog

Mentilerin kendi deneyimlerini paylaşabilecekleri ve birbirlerinden öğrenebilecekleri blogda, ilgi alanları doğrultusunda konu başlıkları oluşturularak birlikte içerik geliştirilir.