Menti ol
Menti ol

Hem alanında başarılı bir profesyonelden mentorluk desteği almak hem de programın kişisel ve akademik gelişim eğitimleri, ilham veren isimlerin deneyimlerinden, geliştiren içerikler gibi tüm araçlarından faydalanın.

Menti kimdir?

Öğrenme ilişkisinde mentorun desteğini alarak ve inisiyatif üstlenerek gelişimini şekillendiren, öğrenen konumundaki bireydir. YarınBizim projesinde menti, birinci derece akrabasından (anne, baba, abla, ağabey) en az biri sağlık çalışanı olan 11. ve 12. sınıfta okuyan öğrencilerdir (koronavirüsten vefat eden sağlık çalışanlarının 11. ve 12. sınıfta okuyan çocukları da mentidir).

Mentor ol
Mentor ol

Sabancı Topluluğu çalışanıysan ve yapılandırılmış düzenli buluşmalarla gençlerin hayatlarında fark yaratın.

Mentor kimdir?

Mentor, sahip olduğu mesleki bilgi, beceri ve deneyimleri paylaşmaya hazır yol arkadaşıdır. Gizlilik ve güvene dayalı bir öğrenme ilişkisi ve ortamı oluşturarak, iyi dinleyen, güçlü sorular sorarak mentiye tüm seçenekleri keşfettiren, hedef belirlemesine ve ilerlemesine destek olan, teşvik eden, cesaretlendiren öğrenme ortağıdır. YarınBizim platformunda, mentorlar Sabancı Topluluğu çalışanlarından ve proje destekçilerinden oluşur.